Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Diğer Tarifler

Anasayfa » Diğer Tarifler
Nurcan Bostancı

Nurcan Bostancı

Ev Usulü Şekilli Şeker Tarifi

0 0 0 167
Özcan KURUCU

Özcan KURUCU

Pazılı Levrek Sarma Tarifi

0 0 0 336
Ebru Özsarıkamış

Ebru Özsarıkamış

Palamut Pilaki Tarifi

0 0 0 264
OKTAY GÜLEK

OKTAY GÜLEK

Bulgur Köftesi Tarifi

0 0 0 444
TC Gocmen

TC Gocmen

Tarator Sos Tarifi

0 0 0 387
Halil İbrahim Gökmen

Halil İbrahim Gökmen

Remulade Sos Tarifi

0 0 0 426
Ayşe Ali Ekren

Ayşe Ali Ekren

Kuru Domatesli Humus Tarifi

0 0 0 399
Arif Gündüz

Arif Gündüz

Tarator Sos Tarifi

0 0 0 475
OKTAY GÜLEK

OKTAY GÜLEK

Nane Kapari Sos Tarifi

0 0 0 444
Zülfiye Okumuş

Zülfiye Okumuş

Ayvalık Tostu Tarifi

0 0 0 415
Kaya Olgun

Kaya Olgun

Et Suyu Tarifi

0 0 0 466
DC Durmuş Göcek

DC Durmuş Göcek

Olgun İncir Reçeli Tarifi

0 0 0 389
Kübra Dogut

Kübra Dogut

Tuzda Karides Tarifi

0 0 0 421
Kübra Dogut

Kübra Dogut

Hamsi Mücveri Tarifi

0 0 0 444
Zülfiye Okumuş

Zülfiye Okumuş

Palamut Pilaki Tarifi

0 0 0 442
Fatma Işıklar Yıldırım

Fatma Işıklar Yıldırım

Kuşkonmazlı Somon Tarifi

0 0 0 457
Arif Gündüz

Arif Gündüz

Yunan Usulü Palamut Tarifi

0 0 0 540
Rükiye Dalmiş

Rükiye Dalmiş

Kamboçya Balık Kekleri Tarifi

0 0 0 395
DC Durmuş Göcek

DC Durmuş Göcek

Karides Mantı Tarifi

0 0 0 423

Birbirinden farklı yiyecek tarifleri gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Ne de olsa bir hanım her gün evde yemek yapmak zorundadır ve bunu bir de diğer günlere yaymak gerekirse, bakıldığı zaman bu durumun bir hanım için ne kadar zor olduğunu görmek de çok zor değil. Çoğu bayan...

Devamını Göster

Birbirinden farklı yiyecek tarifleri gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Ne de olsa bir hanım her gün evde yemek yapmak zorundadır ve bunu bir de diğer günlere yaymak gerekirse, bakıldığı zaman bu durumun bir hanım için ne kadar zor olduğunu görmek de çok zor değil. Çoğu bayan hem öğlen hem de akşam yemeklerinde acaba ne yapsam diye bazen bütün gün düşünmek zorunda kalır. Bu yüzden birçok kadın yarın ya da diğer günler için yapılacak diğer tarifleri de düşünüp belli bir program çıkarır.
 
Örneğin haftalık ne yemek yapacağına dair… Tabi sadece normal bir öğün yemeği değil, aynı zamanda farklı birçok yiyecek çeşidini de yapmak zorunda olduğu hesaba katılırsa, bir kadının yiyecek düşünme derdinin aslına bakılırsa ne kadar can sıkıcı ve zor olduğu görülür. Örneğin eğer evliyse bir de, hem çocukları adına hem de eşi için tatlılar, tuzlu poğaçalar ya da börek çeşitleri gibi birçok değişik yiyeceği sunmak zorundalar.
 
Sayısız Diğer Tarifler:
 
Tüm bu yapılacak yiyeceklerin de kafada tutulmasının imkânı yok. Bu yüzden bir kadının yerine tüm bunları akılda tutacak yer elbette internet yemek sitesidir. Birbirinden farklı yemek çeşitlerini ve resimli diğer tarifler ile birlikte aynı zamanda yazılı olarak yine birbirinden farklı yemek çeşidine ulaşmak mümkündür. Belki bir ana yemek çeşidi belki bir değişik tatlı yapma isteği hatta belki de farlı çorba ve börek çeşitlerini hem aileye hem de gelen misafire sunma isteği olabilir.
 
Bu yüzden böylesi engin bir deniz olan internet sitesinden her türlü yemeğin tarifini almak mümkündür. Tabi sadece bilinen yemekler ya da tatlı ve benzeri yiyecekleri değil, aynı zamanda diğer tarifler nasıl yapılır tüm değişik yiyecekleri site içerisinden bulup yapmak çok kolaydır. Üstelik bir ev hanımının haftanın bir ya da birden fazla zamanları içerisinde gelen misafirleri olur, daha doğrusu günleri olur. Bu günler için de birçok hanım misafirlerine farklı bir şeyler sunmak ister.
 
Farklı Tarifler İçin Site:
 
Bu yüzden internet sitesine girerek hem görsel olarak hem de yazılı bir şekilde yemek çeşidine bakarak kolaylık yapıp sunmak artık oldukça kolay. Üstelik sadece bilinen yemek çeşitleri değil, bunun yanında farklı bölgelerde yapılmış birbirinden çeşit ana yemek ya da tatlı ve börek çeşitlerine de bakıp yapmak mümkündür. Şimdi farklı bir ana yemeğe örnek verilecek olursa, patates püreli etli karnıyarık yemeği hem değişik bir tecrübe olur hem de gelen misafirler için farklı bir yemek sunmanın gururu yaşanabilir. Yapımı çok da zor olmayan bu yemeğin aynı zamanda görüntüsü de oldukça hoş durmaktadır.
 
Bunun yanında yine misafirler adına değişik bir aperatif yemek de ıspanaklı köfte tarifidir. Bir yandan doyurucu bir yandan da enfes tadı ile ana yemek sonrası güzel bir aperatif olabilir. Ayrıca bu keyifli yemek tarifleri için de tabii ki farklı tatlı çeşitlerini de unutmamak lazım. Örneğin, hem ilginç görüntüsü hem de farklı tadı ile Yanardağ pasta çeşidi misafirlere ya da aileye yapılabilecek ortak ve güzel bir tatlı olarak ön palana çıkıyor.

Devamını Gizle