Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Kek Tarifleri

Anasayfa » Kek Tarifleri
Derya Aksu

Derya Aksu

Fincan Keki Tarifi

0 0 0 145
Sevda Aydoğan

Sevda Aydoğan

Muz Katkılı Kek Tarifi

0 0 0 763
Demet Savukluk

Demet Savukluk

Kakaolu Sünger Kek Tarifi

0 0 0 278
Hasan Acar

Hasan Acar

Brownie Kek Tarifi

1 0 0 835
1 Black Money

1 Black Money

Çilekli Kek Tarifi

0 0 0 373
Süleyman Suge Kara

Süleyman Suge Kara

Kabak ve Kiraz Domatesli Kek Tarif..

0 0 0 361
hakan yulaf

hakan yulaf

Limonlu Kek Tarifi

0 0 0 450
Nurten Şahin

Nurten Şahin

Pamuk Kek Tarifi

0 0 0 578
seçil doğan

seçil doğan

Kakaolu Cupcake Tarifi

0 0 0 475
Esin Akyürek

Esin Akyürek

Kirazlı Alt Üst Kek Tarifi

0 0 0 319
Ebru Müşerref Gül

Ebru Müşerref Gül

Közlenmiş Biberli Tuzlu Kek Tarifi..

0 0 0 409
Aysegul Demiray

Aysegul Demiray

Glazürlü Limonlu Kek Tarifi

0 0 0 392
zeynep Sohtorikoğlu

zeynep Sohtorikoğlu

Kestane Şekerli Çikolatalı Toplar ..

0 0 0 1126
Sevda Aydoğan

Sevda Aydoğan

Oreolu Cheesecake Tarifi

0 0 0 1063

Kek tarifleri birçok kadın için hem çocuklarına hem eşine hem de gelen misafirleri adına belki de vazgeçilmeyecek tek yiyecektir diyebiliriz aslında. İster kuru pasta şeklinde istenirse de ıslak kek tarifleri hanımlar için son derece önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Ne de olsa çocukların...

Devamını Göster

Kek tarifleri birçok kadın için hem çocuklarına hem eşine hem de gelen misafirleri adına belki de vazgeçilmeyecek tek yiyecektir diyebiliriz aslında. İster kuru pasta şeklinde istenirse de ıslak kek tarifleri hanımlar için son derece önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Ne de olsa çocukların bir gün içerisinde hem tatlı istekleri ile aynı zamanda da karınları acıktığı zaman yiyecek aperatif bir şeyler olarak akla gelen ilk yiyecek her zaman kek ve birbirinden farklı çeşitleri olur.
 
Bunun yanında öğlen için gelen misafirler adına da farklı kek çeşitleri mutlaka menü içinde olan yiyecekledir. Tabi her zaman aynı kek tarifi ile kekler yapmak da can sıkıcı olabilir. Bunun için de birçok hanım internet sitesini kullanarak birbirinden değişik kek çeşitleri içinden istediği kekin tarifini öğrenerek hem gelen her misafirine hem de ailesine değişik tatlar yedirir. Ne de olsa o kadar çok farklı kek çeşitleri mevcut ki, tüm bunları bir yerlerden duyarak öğrenmek de öyle kolay bir iş değil.
 
Farklı Kek Çeşitleri:
 
Eskiden televizyonlardan öğrenilirdi ancak bunu da beklemek ayrı bir işkenceydi elbette. Tabii bir de farklı yemek dergileri vardı ki onlar da ancak ayda bir çıkıyordu ve istenildiği kadar kek çeşitleri bulunmazdı. Şimdi ise artık işler değişti, internet denen bu büyük deniz içinde siteden istenilen her türlü kekler için birbirinden farklı tariflerle değişik kekler sunulabilir.
 
Bazı kek çeşitlerine örnek vermek gerekirse, özellikle de yoğun iş temposunda çalışan hanımlar için kolay bir şekilde yapıp hem ailesine hem de gelecek olan misafirler adına tiramisu tarifi kek oldukça pratik gelebilir. Hazır bir pandispanya keki üzerine değişik lezzetlerde eklemeler yaparak kısa bir sürede sunuma hazır olabilir. Üzerine de hoş bir görüntü açısından belki bir ya da iki tane kivi dilimi konabilir. Bir diğeri ise zebralı kek tarifidir. 30 dakika içinde hazır olabilen bu kek tarifi için malzemeler de oldukça uygundur.
 
Güzel Görünümlü Kek Tarifleri:
 
Başka bir örnek de, havuçlu kektir ve göz doyurucu bir görüntüsü olan bu kek çeşidi farklı bir tat arayanlar için birebir kektir. Bu kekin yapımından sonra üzerine süs olarak eklenecek birkaç parça ceviz ile mükemmel bir kek çeşidi ortaya çıkarılmış olur. Tüm bu farklı kek çeşitlerinin bulunabileceği tek yer internet sitesidir. Üstelik aynı zamanda resimli kek tarifleri ile birlikte yazılı olarak her türlü kek çeşitleri sofraları süsleyebilir. Bir diğer yandan çok çocuklu hanımlar için de böyle internet siteleri bulunmaz bir nimettir.
 
Çok kolay bir şekilde yapılabilen birbirinden farklı ve güzel kek tarifleri eşliğinde hem çok fazla zaman kaybetmeden hem de güzel bir kek sunumu yapılabilir. Tabi bununla birlikte birçok hanım ya yeni evlenmiştir ya da genç kızlığa yeni yeni giriyordur ve muhtemelen kek yapmasını bilmiyor olabilir, ya da bundan başka farklı bir kek tarifi arıyordur. Bunun için de artık hiçbir bayanın acaba şu kek nasıl yapılır diye sorup hayıflanmasına gerek yok. İnternet sitesinden her türlü kek çeşidi kolaylıkla bulunabilir. Diğer başka keyifli yemek tarifleri de internet sitesinden bakılarak öğrenilebilir.

Devamını Gizle