Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Keyifli Yemek Tarifleri Önemli Duyuru

Anasayfa » Keyifli Yemek Tarifleri Önemli Duyuru

Merhaba Değerli Keyifli Yemek Tarifleri Ziyaretçileri ve Takipçileri

Yemek Tarifleri sitemiz 10 Haziran 2016 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Bu sebeple henüz çok daha yeniyiz. Tarif sayımız çok az. Ama hızla eklemeye devam ediyoruz. Sizlerden bu yeni sürecimizde bizleri takip etmeyi unutmayın. Bundan belki 1 ay sonra çok olmasa da tatmin edici bir tarif sayısına ulaşmış olacağız ve hızla da devam edecektir bu durum.

Sitemiz sosyal aktif bir site olarak tasarlanmıştır. Sizler de tarif, pratik bilgi, yemek menüsü ekleyebilirsiniz. Kendi bilgilerinizi, kendi tariflerinizi bizimle paylaşmanız hem bizi onurlandırır hem de sitemizin büyümesine katkıda bulunursunuz. Aynı zamanda eklemiş olduklarınızdan puanlar kazabilirsiniz. Kazandığınız puanlardan ileri de hediyeler kazanma ihtimaliniz olası.

Websitemizin yazılımında ufak tefek hatalar ve eksikler olabilir. Bunların bilincindeyiz. Yazılımımız sıfırdan tasarlanıp kodlandı, tabi olarak ufak tefek hataları olabilir ve bunlar hızla düzeltilecektir.

Bu başlangıç süresinde bizleri anlayışla karşıladığınız ve destek olduğunuz için teşekkürler...