Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Sütlü Tatlılar

Anasayfa » Sütlü Tatlılar
Kübra Dogut

Kübra Dogut

İki Renkli Kup Tarifi

0 0 0 45
betül aydın

betül aydın

Muzlu Muhallebi Tarifi

0 0 0 219
Hüseyin Işıklar

Hüseyin Işıklar

Damla Sakızlı Kartopları Tarifi..

0 0 0 249
Berkecan Yüceoğlu

Berkecan Yüceoğlu

Çilek Şöleni Tarifi

0 0 0 320
sinem aşık

sinem aşık

Vişneli Parfe Tarifi

0 0 0 338
Kadriye Öz

Kadriye Öz

Armutlu Puding Tarifi

0 0 0 310
ayten tüzün

ayten tüzün

Aşure Tarifi

0 0 0 330
Elif Pehlivan

Elif Pehlivan

Balkabaklı Muhallebi Tarifi

0 0 0 280
Yılmaz Hasan TC

Yılmaz Hasan TC

Çilekli Parfe Tarifi

0 0 0 777
Kadir Demiray

Kadir Demiray

Negrolu Kahveli Parfe Tarifi

0 0 0 1345
İbrahim Kılıç

İbrahim Kılıç

Franbuaz Soslu Panna Cotta Tarifi..

0 0 0 331
serap dundar gunduz

serap dundar gunduz

Bademli Çilekli Muhallebi Tarifi..

0 0 0 349

Herkesin damak tadı olarak sevdiği şey en fazla tatlı ve tatlı çeşitleridir. Hem sağlıklı hem de eğlenceli yemek türüdür. Örneğin çikolatalı tatlılar, sütlü tatlılar ya da şerbetli tatlılar da bunların arasındadır. Tabii şerbetli tatlıların en fazla yendikleri dönemler genel olarak bayramlar...

Devamını Göster

Herkesin damak tadı olarak sevdiği şey en fazla tatlı ve tatlı çeşitleridir. Hem sağlıklı hem de eğlenceli yemek türüdür. Örneğin çikolatalı tatlılar, sütlü tatlılar ya da şerbetli tatlılar da bunların arasındadır. Tabii şerbetli tatlıların en fazla yendikleri dönemler genel olarak bayramlar olur ve baklava ve benzeri gibi birçok farklı tatlı türleri sofraları süsler. Bunun yanında çikolatalı tatlılar ise her zaman hiçbir gerekçe olmadan yenebilen tatlılar arasındadır ama daha çok doğum günleri ve benzeri özel günlerde daha çok tüketilir. Hatta bir kız isteme merasiminde bile erkek tarafı çikolata götürür. Sütlü tatlılar ise özellikle de misafirler geldiğinde ya da akşam yemeklerinde aileye veya yine akşam için gelen misafirler adına birbirinden farklı tatlarıyla sunulabilirler.
 
Birbirinden Farklı Sütlü Tatlı Tarifleri:
 
Tabii birçok farklı sütlü tatlı tarifleri bulunmaktadır. Üstelik bu tarifleri birçok hanım internet üzerinden araştırarak da bulur ve farklı çeşitlerini hem çocuklarına hem de ailesine sunar. Bu sütlü tatlı çeşitleri için bazı örnekler vermek gerekirse, mesela güllaç herkesin beğendiği ve sürekli olarak yaptıkları tatlılar arasındadır. Ayrıca üzerini kiraz ile de süsleyerek misafirleri sunulur. Bir diğer yandan fırında sütlaç tatlısı herkesin ağız tadı için ortak bir tatlıdır.
 
Çok kolay yapılan bu tatlının hem görsel hem de yazılı olarak püf noktalarını almak adına sütlü tatlı tarifi olarak site içerisinde bulmak mümkündür. Aynı zamanda sütlü irmik tatlısı ve farklı şekillerde sunulabilen sütlaç en sevilen tatlılar arasında yerini almıştır. Her türlü sütlü tatlı ya da benzeri tatlıların tariflerine ulaşmak için site içerisinde hangisi yapılmak isteniyorsa onun malzemelerini öğrenerek hem aileye hem de misafirlere harika bir tatlı menüsü sunulabilir.
 
Zamanı Olmayan Hanımlar İçin Fırsat:
 
Tabii tüm bu tatlı çeşitlerini yapabilmek için birçok hanımın yeteri kadar zamanı yoktur. Ne de olsa çoğu kadın artık yoğun iş hayatına sahip ve ancak eve geldiği zaman ailesine yemek yapabilecek fırsatı bulabiliyor. Bir diğer taraftan tabii sadece bu tür kadınlar değil, aynı zamanda birden fazla, üstelik yaramaz çocuklara sahip olan birçok hanım da bu tür tatlıları yapabilmek için uygun zamanı zor buluyor. Bu yüzden her türlü tatlıyı örneğin resimli sütlü tatlı tarifleri ile internet sitesinden kolay bir şekilde hem yazılı hem de görsel olarak birbirinden farklı tatlı çeşitlerini öğrenerek güzel bir sunum yapılabilir.
 
Tabii bunun yanında bir de gelen misafirlerine farklı sütlü tatlı tarifleri yapmak isteyen hanımlar vardık ki bunun için de en doğru tercih birbirinden zengin tatlı tariflerinin sunulduğu siteden edinmektir.
 
Örneğin kadayıflı irmik tatlısı ya da cevizlik kadayıflı muhallebi hem görsel olarak zengin bir görünüm verir hem de farklı bir tat sunumu yapılabilir. Yani eğer sütlü tatlı nasıl yapılır diye soruluyor ise o zaman sayısız çeşit bulunan internet sitesinde tüm örneklere ulaşmak mümkündür. Birçok farklı tatlı çeşitleri her gün sayısız derecede tükendiği için özellikle de çocuklu ve eşli hanımlar için sürekli olarak tatlı yapmak mecburiyetinde olduklarından dolayı en büyük yardımcıları aslına bakılırsa internettir ve buradan keyifli yemek tarifleri ile birbirinden farklı yemek çeşitleri ve tatlı tariflerini bulması oldukça kolaydır.

Devamını Gizle