Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Diğer Tarifler

Anasayfa » Diğer Tarifler
Zahide Akar

Zahide Akar

Evde Peynir Tarifi

0 0 0 16
Cemali DEMİRBAŞ

Cemali DEMİRBAŞ

Bulgurlu Haşıl Tarifi

0 0 0 30
ismail Eryılmaz

ismail Eryılmaz

Lüfer Buğulama Tarifi

0 0 0 65
Hasan Acar

Hasan Acar

Palamut Pilaki Tarifi

0 0 0 294
Makbule Ozaydin

Makbule Ozaydin

Biber Salçası Tarifi

0 1 0 521
Fikret ERTUĞRUL

Fikret ERTUĞRUL

Kamboçya Balık Kekleri Tarifi

0 0 0 430
Büşra gizem Bora

Büşra gizem Bora

Deniz Mahsullü Noodle Tarifi

0 0 0 651
Gül Nazikoglu

Gül Nazikoglu

Fırında Levrek Tarifi

0 0 0 466
gülay şimşek

gülay şimşek

Palamut Kızartma Tarifi

0 0 0 494
Dilek Arslan

Dilek Arslan

Karides Mantı Tarifi

0 0 0 467
hasan halaçlı

hasan halaçlı

Yunan Usulü Palamut Tarifi

0 0 0 576
Sunay Yucetas

Sunay Yucetas

Kuşkonmazlı Somon Tarifi

0 0 0 505
nidanur canbey

nidanur canbey

Palamut Pilaki Tarifi

0 0 0 479
Mine Gürses

Mine Gürses

Hamsi Mücveri Tarifi

0 0 0 479
Merve Yolcu

Merve Yolcu

Tuzda Karides Tarifi

0 0 0 480
Sevda Caniçer

Sevda Caniçer

Olgun İncir Reçeli Tarifi

0 0 0 431
Sevim Varişler

Sevim Varişler

Ayvalık Tostu Tarifi

0 0 0 462
EbruBilgehan Akcan

EbruBilgehan Akcan

Tarator Sos Tarifi

0 0 0 508
Gül Nazikoglu

Gül Nazikoglu

Kuru Domatesli Humus Tarifi

0 0 0 446
Kadir Bayrak

Kadir Bayrak

Tarator Sos Tarifi

0 0 0 422
nidanur canbey

nidanur canbey

Zeytin Yağlı İncir Tarifi

0 0 0 625
Fatih Ocaktan

Fatih Ocaktan

Çıtır Kalamar Tarifi

0 0 0 595
Fazilet Sağlamcı

Fazilet Sağlamcı

Fırında Çipura Tarifi

0 0 0 474

Birbirinden farklı yiyecek tarifleri gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Ne de olsa bir hanım her gün evde yemek yapmak zorundadır ve bunu bir de diğer günlere yaymak gerekirse, bakıldığı zaman bu durumun bir hanım için ne kadar zor olduğunu görmek de çok zor değil. Çoğu bayan...

Devamını Göster

Birbirinden farklı yiyecek tarifleri gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Ne de olsa bir hanım her gün evde yemek yapmak zorundadır ve bunu bir de diğer günlere yaymak gerekirse, bakıldığı zaman bu durumun bir hanım için ne kadar zor olduğunu görmek de çok zor değil. Çoğu bayan hem öğlen hem de akşam yemeklerinde acaba ne yapsam diye bazen bütün gün düşünmek zorunda kalır. Bu yüzden birçok kadın yarın ya da diğer günler için yapılacak diğer tarifleri de düşünüp belli bir program çıkarır.
 
Örneğin haftalık ne yemek yapacağına dair… Tabi sadece normal bir öğün yemeği değil, aynı zamanda farklı birçok yiyecek çeşidini de yapmak zorunda olduğu hesaba katılırsa, bir kadının yiyecek düşünme derdinin aslına bakılırsa ne kadar can sıkıcı ve zor olduğu görülür. Örneğin eğer evliyse bir de, hem çocukları adına hem de eşi için tatlılar, tuzlu poğaçalar ya da börek çeşitleri gibi birçok değişik yiyeceği sunmak zorundalar.
 
Sayısız Diğer Tarifler:
 
Tüm bu yapılacak yiyeceklerin de kafada tutulmasının imkânı yok. Bu yüzden bir kadının yerine tüm bunları akılda tutacak yer elbette internet yemek sitesidir. Birbirinden farklı yemek çeşitlerini ve resimli diğer tarifler ile birlikte aynı zamanda yazılı olarak yine birbirinden farklı yemek çeşidine ulaşmak mümkündür. Belki bir ana yemek çeşidi belki bir değişik tatlı yapma isteği hatta belki de farlı çorba ve börek çeşitlerini hem aileye hem de gelen misafire sunma isteği olabilir.
 
Bu yüzden böylesi engin bir deniz olan internet sitesinden her türlü yemeğin tarifini almak mümkündür. Tabi sadece bilinen yemekler ya da tatlı ve benzeri yiyecekleri değil, aynı zamanda diğer tarifler nasıl yapılır tüm değişik yiyecekleri site içerisinden bulup yapmak çok kolaydır. Üstelik bir ev hanımının haftanın bir ya da birden fazla zamanları içerisinde gelen misafirleri olur, daha doğrusu günleri olur. Bu günler için de birçok hanım misafirlerine farklı bir şeyler sunmak ister.
 
Farklı Tarifler İçin Site:
 
Bu yüzden internet sitesine girerek hem görsel olarak hem de yazılı bir şekilde yemek çeşidine bakarak kolaylık yapıp sunmak artık oldukça kolay. Üstelik sadece bilinen yemek çeşitleri değil, bunun yanında farklı bölgelerde yapılmış birbirinden çeşit ana yemek ya da tatlı ve börek çeşitlerine de bakıp yapmak mümkündür. Şimdi farklı bir ana yemeğe örnek verilecek olursa, patates püreli etli karnıyarık yemeği hem değişik bir tecrübe olur hem de gelen misafirler için farklı bir yemek sunmanın gururu yaşanabilir. Yapımı çok da zor olmayan bu yemeğin aynı zamanda görüntüsü de oldukça hoş durmaktadır.
 
Bunun yanında yine misafirler adına değişik bir aperatif yemek de ıspanaklı köfte tarifidir. Bir yandan doyurucu bir yandan da enfes tadı ile ana yemek sonrası güzel bir aperatif olabilir. Ayrıca bu keyifli yemek tarifleri için de tabii ki farklı tatlı çeşitlerini de unutmamak lazım. Örneğin, hem ilginç görüntüsü hem de farklı tadı ile Yanardağ pasta çeşidi misafirlere ya da aileye yapılabilecek ortak ve güzel bir tatlı olarak ön palana çıkıyor.

Devamını Gizle