Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Gösterişi Az İkindi Çayı Menüm

Anasayfa » İkindi Çayı Menüleri » Gösterişi Az İkindi Çayı Menüm

Günler artık gitgide uzadı. Akşam ezanı bile saat akşam sekiz gibi okunuyor. Uzun ve bitmek bilmeyen kış gecelerinin yerini, başlamasıyla bitmesi bir olan geceler aldı. Ne zaman akşam oluyor, ne zaman sabah oluyor insan fark etmiyor. Şunu kendim hakkında net biliyorum ki, ben gün ışığını geceden daha çok seviyorum. Evet, gece insanın dinlenmesi, gün içinde tükettiği enerjisini toparlaması açısından vazgeçilmez ve zorunlu ama gün ışığı beni her nedense daha bir mutlu ediyor.
Nereye gelmek istediğimi anlamışsınızdır. Ben bahar ve yaz mevsimlerini çok daha fazla seviyorum. Gerçi, yaz mevsimi deyince genelde aklıma nem ve sıcak geliyor ama olsun. Bu durum yine de fikrimi değiştirmiyor. Yaşasın bahar ve yaz. Yaşasın gün ışığı.
İşte bu uzun günlerde ikindi çayları da daha bir tatlı oluyor. Hiçbir şeyi aceleye getirmeye gerek yok çünkü nasılsa her şey için yeterince zaman var. Ben de işte bu mantıkla hazırladığım ve dostlarıma ikram ettiğim ikindi çayı menümü sizlerle paylaşmak istedim:

Bisküvili ve elmalı toplar
Patates salatası
Ispanaklı pay börek 
Keçi peynirli atıştırmalık
Lorlu piramit pasta

Çok fazla çeşit olmadığının farkındayım ama zaten kalabalık ta değildik. Sadece küçük bir arkadaş grubu olarak bir araya geldik. Zaten memnun olmayan da çıkmadı. Ya da en azından bana çaktırmadılar memnuniyetsizliklerini. Bilemiyorum. Umarım menümü beğenmişsinizdir. Afiyet olsun ve bol gün ışıklı günler sizlerle olsun keyifli dostlar...

Sende Fotoğraflarını Ekle

Gösterişi Az İkindi Çayı Menüm İçin Yorumlar - 0: