Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Kek Tarifleri

Anasayfa » Kek Tarifleri
selma yildiz

selma yildiz

Zebra Kek Tarifi

0 0 0 390
Ayşe Ah

Ayşe Ah

Bardakta Kek Tarifi

0 0 0 623
Rabia Bezgin

Rabia Bezgin

Zebra Kek Tarifi

0 0 0 526
Nüket Dokuz

Nüket Dokuz

Limonlu Kek Tarifi

0 0 0 328
Fatma Şimşek Konak

Fatma Şimşek Konak

Browni Cupcake Tarifi

0 0 0 657
Ünal Demir

Ünal Demir

Browni Kek Tarifi

0 0 0 645
Mustafa Kara

Mustafa Kara

Kremalı Cupcake Tarifi

0 0 0 491
Fatma Şimşek Konak

Fatma Şimşek Konak

Çikolata Kaplı Havuçlu Cevizli Kek..

0 0 0 615
Nüket Dokuz

Nüket Dokuz

Köstebek Muffin Tarifi

0 0 0 562
tolga şefik

tolga şefik

Brownie Tarifi

0 0 0 630
Mithat Göbek

Mithat Göbek

Glazürlü Limonlu Kek Tarifi

0 0 0 601
Sevgi Gürler

Sevgi Gürler

Çilekli Kek Tarifi

0 0 0 515
havvana çeliksoy

havvana çeliksoy

Çikolatalı Puflar Tarifi

0 0 0 538
Yusuf çınar İşler

Yusuf çınar İşler

Kakaolu Sünger Kek Tarifi

0 0 0 479
Erdal Aşık

Erdal Aşık

Elmalı Kek Tarifi

0 0 0 642
deniz özgür

deniz özgür

Piyano Kek Tarifi

0 0 0 608
Enes Tolga Şahbaz

Enes Tolga Şahbaz

Gazozlu Kek Tarifi

0 0 0 670
selma yildiz

selma yildiz

Kurufasulyeli Kek Tarifi

0 0 0 623
Mine Gürses

Mine Gürses

Erikli Kek Tarifi

0 0 0 1334
ahmet şener

ahmet şener

Üzümlü Kek Tarifi

0 0 0 2138

Kek tarifleri birçok kadın için hem çocuklarına hem eşine hem de gelen misafirleri adına belki de vazgeçilmeyecek tek yiyecektir diyebiliriz aslında. İster kuru pasta şeklinde istenirse de ıslak kek tarifleri hanımlar için son derece önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Ne de olsa çocukların...

Devamını Göster

Kek tarifleri birçok kadın için hem çocuklarına hem eşine hem de gelen misafirleri adına belki de vazgeçilmeyecek tek yiyecektir diyebiliriz aslında. İster kuru pasta şeklinde istenirse de ıslak kek tarifleri hanımlar için son derece önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Ne de olsa çocukların bir gün içerisinde hem tatlı istekleri ile aynı zamanda da karınları acıktığı zaman yiyecek aperatif bir şeyler olarak akla gelen ilk yiyecek her zaman kek ve birbirinden farklı çeşitleri olur.
 
Bunun yanında öğlen için gelen misafirler adına da farklı kek çeşitleri mutlaka menü içinde olan yiyecekledir. Tabi her zaman aynı kek tarifi ile kekler yapmak da can sıkıcı olabilir. Bunun için de birçok hanım internet sitesini kullanarak birbirinden değişik kek çeşitleri içinden istediği kekin tarifini öğrenerek hem gelen her misafirine hem de ailesine değişik tatlar yedirir. Ne de olsa o kadar çok farklı kek çeşitleri mevcut ki, tüm bunları bir yerlerden duyarak öğrenmek de öyle kolay bir iş değil.
 
Farklı Kek Çeşitleri:
 
Eskiden televizyonlardan öğrenilirdi ancak bunu da beklemek ayrı bir işkenceydi elbette. Tabii bir de farklı yemek dergileri vardı ki onlar da ancak ayda bir çıkıyordu ve istenildiği kadar kek çeşitleri bulunmazdı. Şimdi ise artık işler değişti, internet denen bu büyük deniz içinde siteden istenilen her türlü kekler için birbirinden farklı tariflerle değişik kekler sunulabilir.
 
Bazı kek çeşitlerine örnek vermek gerekirse, özellikle de yoğun iş temposunda çalışan hanımlar için kolay bir şekilde yapıp hem ailesine hem de gelecek olan misafirler adına tiramisu tarifi kek oldukça pratik gelebilir. Hazır bir pandispanya keki üzerine değişik lezzetlerde eklemeler yaparak kısa bir sürede sunuma hazır olabilir. Üzerine de hoş bir görüntü açısından belki bir ya da iki tane kivi dilimi konabilir. Bir diğeri ise zebralı kek tarifidir. 30 dakika içinde hazır olabilen bu kek tarifi için malzemeler de oldukça uygundur.
 
Güzel Görünümlü Kek Tarifleri:
 
Başka bir örnek de, havuçlu kektir ve göz doyurucu bir görüntüsü olan bu kek çeşidi farklı bir tat arayanlar için birebir kektir. Bu kekin yapımından sonra üzerine süs olarak eklenecek birkaç parça ceviz ile mükemmel bir kek çeşidi ortaya çıkarılmış olur. Tüm bu farklı kek çeşitlerinin bulunabileceği tek yer internet sitesidir. Üstelik aynı zamanda resimli kek tarifleri ile birlikte yazılı olarak her türlü kek çeşitleri sofraları süsleyebilir. Bir diğer yandan çok çocuklu hanımlar için de böyle internet siteleri bulunmaz bir nimettir.
 
Çok kolay bir şekilde yapılabilen birbirinden farklı ve güzel kek tarifleri eşliğinde hem çok fazla zaman kaybetmeden hem de güzel bir kek sunumu yapılabilir. Tabi bununla birlikte birçok hanım ya yeni evlenmiştir ya da genç kızlığa yeni yeni giriyordur ve muhtemelen kek yapmasını bilmiyor olabilir, ya da bundan başka farklı bir kek tarifi arıyordur. Bunun için de artık hiçbir bayanın acaba şu kek nasıl yapılır diye sorup hayıflanmasına gerek yok. İnternet sitesinden her türlü kek çeşidi kolaylıkla bulunabilir. Diğer başka keyifli yemek tarifleri de internet sitesinden bakılarak öğrenilebilir.

Devamını Gizle