Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Manisa Akhisar Lütfü Acet Kanser Otu Kansere Kesin Çözüm

Anasayfa » Sağlık için Pratik Bilgiler » Manisa Akhisar Lütfü Acet Kanser Otu Kansere Kesin Çözüm

Öncelikle bu değerli bilgileri paylaşmadan önce bu yazıyı ve sayfayı sık kullanılanlarınıza ekleyiniz. Çünkü bu yazımızdaki diğer bir amaçta bu otu kullanan bilen kişiler deneyimlerini ve bilgilerini paylaşması için hazırlanmıştır. Sık kullanılanlarınıza ekleyerek kullanıcılarımızdan yorum şeklinde gelen bilgileri takip edebilirsiniz.

Kanser Otunu Keşfetme Maceram

Ben Mersin’de yaşayan sıradan insanlardan biriyim, annem meme kanserinden başlayarak şuan dil boğaz ve mide kanserine kadar ilerledi. Kanser otu bilgilerine ulaşmadan 2 gün önce yemek ve su alamamasından dolayı hastaneye kaldırdık. Tıbben çözümü olamayacak dereceye gelen annemin kanser hastalığı bizi artık alternatif tıpa yöneltti. Tam da bu sırada küçük bir araştırma ile bu mucizevi bilgilere ulaştım. Henüz 4-5 gün önce bu haberler dolanmaya başlamıştı ve araştırmalarımı derinleştirmeye başladım. Sonunda bu otu temin ettim ve annemde kullanmaya başladık. Edindiğim tüm bilgiler sırası ile ilerleyen satırlarımda yer alacaktır.

Lütfi ACET Manisa Akhisar Seyit Ahmet Türbesi

Evet ulaştığım bilgilerde en tepedeki insan Manisa’nın Akhisar İlçesinde Seyit Ahmet Türbesine gönül vermiş ve bu türbeyi yaşatmaya kendini adamış 70 li yaşlarında bir amca. Aynı zamanda bundan 30-40 yıl önce bu ot sayesinde gırtlak kanserini ölüm arefesine geldiği aşamada yenmiş bir insan. Bu otu ise 30-40 yıldır insanlara hiçbir ücret talep etmeden ulaştırmayı başarmış. Hem yanına gelen insanlara hem de uzaklarda telefon ile derdini anlatan insanlara kargo ile bu otu göndermiş. Yalnız son zamanlarda resmi kanallarla başı derde girmiş ve bu otu insanlara ulaştırmanın bedelini bu işi bırakarak ödemiştir. Edindiğim bilgiler ışığında Lütfi ACET amca’dan bu otu temin etmek neredeyse imkansız.

Kanser Otunun Kanser Tedavisinde Etkili Olmasının Tespiti

Bundan 30-40 yıl önce Manisada yaşayan bir kadın meme kanseri nedeni ile tedavisini Ankara’da görmekte. Manisadan Ankara’ya tedavi için gidip gelmekte ama faydasız bir yolculuk. Bir gün bu kadın evinden bahçesine çalışmaya giderken hastalığın verdiği etki ile iyice yorgun düşer ve yolun kenarına dinlenmek için oturur. Yolda yaşlı bir amcanın kendisine doğru geldiğini farkeder, amca gayri ihtiyari bir şekilde kadına sorar kızım sen neden köyün dışında yolun kenarından neden oturuyorsun diye sorar, kadın ise hastalığını anlatır ve dermanın kalmadığını bu sebepten oturduğunu söyler. Yaşlı amca o zaman şu önündeki otu görüyormusun, işte o otu topla kaynat kaynat iç, İnşallah derdine derman ve şifa bulursun İnşallah der ve kaybolur. Kadın yaşlı amcanın söylediklerini yapar ve kısa sürede kanserden tamamen kurtulur. Bu hikayeyi öğrenen ve gırtlak kanseri tedavisi gören Lütfü ACET amcada bu tedavi yöntemini dener ve şifa görürür. Otun kansere olan faydasını gördükten sonra tüm insanlığa faydalı olmak ister.

Kanser Otu Nasıl Temin Edilir

Kanser otu Manisa’nın Akhisar İlçesi Seyit Ahmet köyüne giderseniz ve durumunuzu oradaki köy halkından insanlara anlatırsanız size temin etmeniz konusunda yardımcı olacaklardır. Hatta sizlere nasıl kullanmanız gerektiğini de anlatacaklardır. Temin etmenin en kesin yolu budur.

Bu otu ben anneme getirtim bir şekilde ama sizlere bunu sağlayamam. Otu ben çok yakından tanıyorum, görseniz sizlerde tanırsınız. Otun ismine maalesef ulaşamadım. Ulaşırsam buraya yazarım. Mersin ilinde de bu otu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kanser Otunun Görünüşü, Özellikleri, Etkili Olanları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temin ettiğim bu ot oldukça yapışkan ve oldukça ağır bir kokusu var. Bir kere görseniz asla unutmazsınız. Yukarıda otun resmini de ekledim. Bu ot ilkbahar aylarında çıkmaya başlar, Ağustos ayında çiçek açmaya başlar. Siz bu otu Ağustos ayının sonuna kalmadan yani çiçek açmadan toplamanız ya da temin etmeniz gerekir. Özellikle bu otu kendiniz bulur ve toplarsanız yapışkan olmasından dolayı tüm pislikleri üzerinde toplayacağını ve otu kullanırken zehirlenme ihtimaline karşı dağlık, insanların uzak olduğu eksoz dumanlarının değmediği yerlerden toplamınızı öneriri

Kanser Otu Kullanma Talimatı

1 litre suyu kaynattıktan sonra 2-3 orta boy otun dalından elinizle bölerek kaynayan suyun içine atıp 12 dakika (10-15 dakika) kaynatın. Kaynattıktan sonra cam bir sürahiye doldurun. Elde ettiğimiz 1 litre suyu uyandıktan yatana kadar tüketilecek. 21 gün bu işleme devam edilip hastalığınızın durumuna bakılacak. Büyük ölçüde değişme olması gerektiği söyleniyor. İnsan zaten kendinde bu durumu hisseder. Daha da emin olmak isterseniz tekrar doktor kontrollerinden geçerek durumu teyit edebilirsiniz.

Kanser Otunun Saklama Koşulları

Temin ettiğiniz kanser otunu kesinlikle güneş görmeyen bir yerde ya da odada bir gazetenin üzerine sererek kurutabilirsiniz. Daha sonra demetler haline getirip yine güneş görmeyen çürümeyecek bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

Kanser Otu Hangi Kanserlere İyi Geliyor

Şuan için tespit edilmiş; gırtlak, ağız, meme kanseri türleri. Diğer tüm kanser çeşitlerine de iyi geldiği söyleniyor.

Son Sözlerim

Benim edindiğim bilgiler ancak bu kadar, annem kullanmaya devam ediyor, 5. Günündeyiz. Değişimleri yazarım. Lütfen siz de bu otu kullanıyorsanız değişmeleri aşağıda yorum şeklinde yazın. Hastalıkta ki ilerleme fotoğraflarınızı, otun fotoğraflarını alttan sende fotoğraf ekle bölümünden ekleyiniz. Bu işi benden daha iyi bilenler hatalı olan kısımları yorum şeklinde belirttip düzeltmemi isteyebilirler. Ben epey araştırdım çok hatamın olacağını zannetmiyorum. Lütfen benden telefon numarası, otu nasıl temin ederim, bana gönderirmisin diye yorumlar atmayın onaylanmayacaktır. Size otu nasıl temin etmeniz gerektiğini anlattım. Eğer ben gönderirim herkese benim telefonumu yayınla diyen olursa buraya eklerim. Eğer burada yazılan yorumlardan gerçekten faydasının çok fazla kişilerce görülmesi neticesinde Mersin’den de bu otun temini konusunda sizlere elimden geleni yapacağım.

Lütfen bu bilgiler ışığında bu otun faydaları konusunda bilgi paylaşım alanımız olsun ve bilgilerimizi paylaşmaktan kaçınmayalım. Umarım herkes şifasını bulur.

ÖNEMLİ UYARI: Otu kullanıp yan bir etkisini gördüğünüz anda bir doktora başvurmayı unutmayın.

2011 Yılında Bu Amcalar ile STV kanalında Yayınlanan Bir Video

Sende Fotoğraflarını Ekle

Manisa Akhisar Lütfü Acet Kanser Otu Kansere Kesin Çözüm İçin Yorumlar - 41:

 • BU OTUN HIC BI FAYDASI YOK KIMSE INANMASIN KULLANDIK YORUMLARADA BAKIN BEN KULLANDIM KURTULDUM DIYEN BIR KISI BILE YOK BI KACTANE KULLANMAYA BASLADIM FAYDALARINI YAZACAM DIYEN VAR ONLARDANDA SES YOK EGERKI FAYDA GORMUS OLSALAR ILLAKI BI YORUM YAZARLAR AMA YOK YORUMLAR HEP SATICILARDAN DENIZE DUSEN YILANA SARIL MISALI ELINIZI YUZUNU YIKAYIN VE DÜŞÜNUN BU OT GERCEKTEN KANSERI YOK EDIYO .....NE OLUR SIZCE DEVRIM OLUR YA DUNYA YERINDEN OYNAR

 • Habil Dagdeviren12-07-2017

  Tüm hastalarımıza geçmiş olsun ben bir yıldır bu otun gönderimini yapıyorum yanıma bizzat gelip alanlar oldu ayrıca gelen hastalarımıza yardımcı olup bizzat otu beraber topladık demem oki ben her şekilde hastalara yardımcı olmaya çalışıyorum ben hertürlü güveni veriyorum bu konuda yani gönül rahatlığıyla ulaşmanız halinde acilen kargonuz gönderilir 05078609670

 • recep ablay10-06-2017

  bende var 05444881779

 • Bu otu kullanıp fayda göremeyenler üzülmesinler İngiliz karbonatı deneyin inanmayacaksınız cogu kanser türüne iyi geliyor detaylı bilgi için facebook tan KEMAL MİLAR adlı kişinin yorumlarına bakın.

 • Mehmet Kaplan16-05-2017

  Bakın ben babam için bu otu aldım lütfü amca dan para almadı ama hastayı getirin diye ısrar etti bi umut götürdüm şifa allah tan dır hastalarınıza eziyet etmeyin o otta hiç bir şifa yok lütfü amca bi oluyo bi olmu yo sozde parasız veriyo ben inanmıyorum olmadığı zaman türbeye gönderiyor orada da herkes para istiyor yazık yapmayın doktorlar zaten herşeyi biliyo ben babamı oraya hasta haliyle götürdüm o eziyeti çekti kapıda bekledi hala aklımdan gitmiyor o çaresiz hali saten ilaçlar yoruyor yeterince bide siz hastalarınızı yormayın

 • Kadir Bayrak27-03-2017

  Burda herkes satıcı durumunda.. Allah rızası nı gözeten bir tek kişi var, oda bu işten şifa bulmuş ve dağıtıcı sı olan Lütfü Amca... Evinde hastası ile birlikte gidenlere veriyor yol ve yöntemlerini de anlatıyor. Diğerlerine ORHAN'a ve burdaki para ile satıcılara itibar etmeyin... Zahmet olmadan rahmet olmaz. İsra Suresi 13.Ayet ne diyor. Biz her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık. buradaki sırda Lütfü amcadan bedava almakta. Şifayı verecek Allah, vesileyi doğru uygulamak kalıyor bize

  • Ali Haydar12-04-2017

   Babam karaciğer kanseri lütfen bana güvenilir bir kişi yardımcı olabilirmi bu bitkiye nasıl ulaşabiliriz yardım edin lütfen. 05322624416

  • Han baharat Uzunay03-04-2017

   Arkadaşlar İzmir gaziemirde baharatçıyım, Kanser otu,andız otu,yapışkan otu ismine ne diyosanız,dükkanımda mevcuttur, bir kilosu 80 lira.kargoyla gönderirim. Orjinal andız otu köküdür. 0530 383 47 39 Not: fırsatçı diyen arkadaşlar,dükkanımda şifa amçlı sattığım ruhsatlı 300 e yakın bitki var,andız otuda bunlardan sadece biri.

 • Tufan Bozkurt16-02-2017

  Yapışkan andız otu için bilgi ve temin etmek isteyenlere gerekli bilgi verilir gönderim yapılır acil şifalar dileriz. 05336272203..

 • Bu otun çiçeksiz olanını gönderebilecek var mı kargo yoluyla ücret istemeyecek biri arasın ben bu işi para için yapanlara pek güvenmiyorum tel:05375827618

  • Bu iş hacı hocayla alakası yok o hacı hoca insanda biz neyiz ayrıca parayla alırımda pek otu bilmiyorum artık kimseye güvenim kalmadı

 • Kubilay Hilmi23-01-2017

  Ben Almanyada yasiyorum. Dün gece Manisadan geldim. Türbeye vardigimda etrafimi ot lazim mi diye bir sürü kisi sardi. Demetini 20-30 TL arasinda satiyorlar. Biraz tedirgin oldum ve mahallenin muhtarini bulup beni Lütfü amcaya götürmesini söyledim. Allah muhtar beyden razi olsun aldi götürdü. Türbenin etrafimda satis yapanlara itimat edilmemesi gerektigini sattiklari otlari farkli illerden temin ettiklerini ve yol kenarlarindan toplandiginibu sebeple hic bir faydasi olmadigini söyledi. Lütfü amcanin evine vardigimda tek kurus almadan Allah rizasi icin bir demet verfi. Bir demetten fazla vermiyor cünkü herkese yetsin istiyor. burada numara dagitanlara inanip itimat etmeyin

 • Benim babamda kanser Allah rızası için kargoyla yollayabilecek varmı ücret isteyecek varsa aramasın 05375827618

 • Malign melanom(cilt kanseri) olupta bu ottan fayda görenler rica etsem arayabilirmi 05375827618

 • Allah rızası için kargoyla yollayabilecek varmı bu ottan İstanbul da oturuyorum 05375827618

 • Alican Demirbag30-12-2016

  Merhaba size daha once otu kullanacagimizi yazmistim. Otu kullanma suremiz doldu yani 21 gun ictik henuz pet cektirmedik fakat bu surecte herhangu bir yan etkisi gormedgimizi ve istahinin acik ve kendisinin dinc oldugunu soyleyebilirim. Pet sonucu ins. Iyi haberlerle gelirim.

 • can ali08-12-2016

  herkese iyi aksamlar bu otu uzaktan temin edebilen oldumu guvenilr bi satıcı numarası verebilirseniz cok sevinirm

 • Alican Demirbag01-12-2016

  Merhaba arkadaşlar. Butun yorumlari okuduktan sonra paylasma gereksinimi duydum nicin kullanildigi temin edilcek kisiler yer hepsi fazlasiyla belirtilmis fakat surec cok iza edilememis. Sonuclar tam anlamiyla aciklanamamis. Bu konuda bi yardimim dokunur diye yazmak istedim. Babam akciger ca 3 sene once radyoterapi kemoterapi sonrasi ameliyat olduk ve olumlu sonuclar aldik sona ermisti hastaligimiz. Bu sene nuks etti ve akcigerin yaninda lenf bezi metastasimizda oldu. Kemoterapiye basladik kurlerimiz bitti fakat olumlu bi cvp alamadik. Buzamana kadar bu sekilde tedavilere (otla gibi) karsi oldum kizdim konuyu kapattirdim kendim hemsireyim.

  • Alican Demirbag01-12-2016

   Sureç derken kullanilirken nasil etki ediyor. Tahlillerdeki net sonuçlar ne denli iyilesme kesin cozummu daha cok kuculme seklindemi gibi... bunlardan bahsettim.

 • Alican Demirbag01-12-2016

  Fakat careleriniz tukendiginde sifa bulmak icin herturlu yollara basvuruyosunuz. Biz otu temin ettik. Yarin kullanmaya baslayacagiz. Size bu sureci anlatmaya yan etkileri sonuclarini ulastrmaya calisacagim. Allah butun hastalara sifa versin ins.

 • Ali A30-11-2016

  Kendim denizliliyim ve hollandada yasiyorum. 2,5 senedir lenf kanseriyle savasiyorum(hodgkin turu). Bir kere yendim hastaligi ama hastalik geri geldi ve simdiye kadar 5 cesit kemoterapi kuru aldim. Ilk hastalagimda 1 cesit kemoterapi kuru aldim ve gecmisti hastaligim. Ikinci kez hastaladigimdan beri 4 cesit kemoterapi kuru aldim ve 2 cesit immunoterapi kuru aldim simdiye kadar. En son nisan 2016 da immunoterapiye basladim ve dokuz aydir hala kulaniyorum ilaci. Dort hafta once babam turkiyeden geldiginde getirdi bu ottan(agustos yada eylulde toplanmis).

  • Ali A04-12-2016

   2 Burdaki yorumlarda gordugum gibi bana da bir kagit parcasina nasil kullanilmasi gerektigini yazilmis sekilde getirdi babam. Ben bu kagida uygun olarak kullandim ve otu 15-20 dakika kaynatip suzdukten sonra gunde 1 ve 1,5 litre arasi ictim. Bunu 2 hafta boyunca bu sekilde yaptiktan sonra lenf bezlerimin sistigini farkettim. Yani hastalik daha da kotuye gitmeye basladi. Cok sasirdim cunku internette her yerde kansere karsi faydalarinin oldugu yaziliydi(yerli/yabanci(israil basta olmak uzere) universite arastirmalari dahil).

  • Ali A04-12-2016

   3 Sonra internette arastirmaya basladim(yabanci kaynaklardan) ve her okudugum yerde kullanim icin cayini demlemeniz gerektigini gordum. Bu cayi ozellikle yapraklardan ve cicekbaslarindan yapildigini gordum. Bu bilgilere ulastiktan sonra bastan basladim. Bu sefer once suyu kaynattim(1-2 litre, ben az kilolu(100 kilo) oldugum icin 2 litre kaynatiyorum, bunun birazi buhar olup gidiyor kaynayinca, kalan 1,5 litreden fazla oluyor).

  • Ali A04-12-2016

   4 Su iyice kaynayinca atesi kestim ve bir avuc ici kadar(goz karari), 20-25 cicekbasi, yaprak ve sapi dahil suyun icine atip 10 saniye karitirip tencerenin kapagini kapattim. En az 20 dakika bekledim(bazen yarim saat veya fazla bekledim ama 20 dakika yeterli diye dusunuyorum) ve ardindan suyu bir surayiye suzdum. Suyun icine atmis oldugum otu da biraz soguduktan sonra elime alip icine biriken suyunu elimde sikarak surayinin icine sIktIm(sonucta cayi yapmaktaki amac ottaki ozu cikarmak). Bu sekilde kullanmaya 23-11-2016 da basladim.

  • Ali A04-12-2016

   5 Pazar gunu(dorduncu gun) 27-11-2016 ilk kez lenf bezlerinin kuculdugunu hissetim, buna ilk yanlis kullanimda eklenen sislikler dahil(benim kanserli olan lenf bezlerim her iki koltukaltinda ve boyun/gerdan bolgesinde disardan iyi hissedebilecegin yerlerde, elimi boynuma yada koltukaltina koydugum zaman rahatlikla buyuyup kuculdugunu hissedebiliyorum, lenfoma/lenf kanseri olanlar bilir). Ilk kuculen lenf bezleri kucuk olan sisliklerdi.

  • Ali A04-12-2016

   6 29-11-2016 30a baglayan gece yaziyorum bunu sizlere ve demin elimi boynuma attigimda buyuk sisliklerden birininde buyuklugunu kaybetmeye basladigini hissettim. Yani dogru sekilde kullanali 5 yada 5,5 gun olmus cunku ayin 24unde sabah daha yanlis sekilde hazirlanani icmistim. 24-11-2016 aksam yemeginden once ilk defa demleyipte ictim. onun icin daha kullanali 5 gun olmus. Dogru sekilde kullandiktan sonra cok faydasini gordum.

  • Ali A04-12-2016

   7 Yani sonuc olarak soyleyebilirim ki: bitki KESINLIKLE kaynatmayin ama DEMLEYIN. Birtek tumor tipli kanserlere degil kan kanserleri grubuna giren kanserlere de faydali olduguna artik eminim(daha once boyle birsey okumamistim, yabanci bir kaynak haric oda kan kanserlerinede iyi geliyor gibi genel bir bilgi vermisti yani hastalik tipi yazmiyordu kaynakta). Kanser hastalarina siddetle tavsiye ediyorum. Ben kendim su an immunoterapiyle beraber kullaniyorum.

  • Ali A04-12-2016

   8 Bundan doktorumun haberi ve izni var. Immunoterapilerde cay turu yan besin kullanmanizda cogu zaman bir sakinca gormuyor doktorlar ama doktorunuza danisip haber vermekte fayda var diye dusunuyorum. Kemoterapi kullananlara, cesitli kaynaklardan okuduguma gore ve doktorlarin bu tur isteklerdeki tutumunu bildigim icin(kendim kemoterapi alirken corek otu yagi kullanmak istemistim izin vermediler), tavsiye edilmiyor.

  • Ali A04-12-2016

   9 Lakin ingilizce yazilmis bir kaynaktan(15-01-2016 tarihli bir universite arastirmasi) okuduguma gore bu bitkinin ozu kanser hucrelerinde telomer kisaltmasina ve apoptose(kanserhucrelerinin kendisini oldurmesi anlaminda kullanilan bir tip terimi) tesvik ettigini ve vucudun ilaclara karsi gosterdigi direncin kirilmasini(yani vucudun alinan ilaclari kabul etmesini sagladigi) sagladigini sonuc olarak vermis. AMA, tavsiyem: kemoterapi aliyorsaniz yinede doktorunuzla konusup izin alin bu otu kullanmak icin yani izinsiz veya haberi olmadan kullanmayin.

  • Ali A04-12-2016

   10 Simdiye kadar turkcede verilen bilgilerin kisitli oldugunu ve milletimizin cogunun ingilizce okuma ve anlamada zorlandigini yapilan yorumlardan farkettigim icin yasadiklarimi bu kadar uzun ve detayli yazma geregi hissettim. Insallah sizlerde aradiginiz sifayi bulursunuz. Allah hepimizi sifa versin.

  • Ali A04-12-2016

   11 30-11-2016 yazdigim yazinin devamini ancak bugun yukleyebildim. Cunku maximum karakter sayisi 700 oldugu icin uzun bir hikaye yazamadim o gun ve hikayenin gerisini basladigim yere cevap olarak yazmak istedim. O yuzden bekledim simdiye kadar. Bu arada 5 gun daha gecti ve sisliklerimin oncekine nazaran kuculdugunu hissetmekteyim. Toplam kullanim suresi bu gun 10 gun oldu. Bu cayi kullanirken bir sey daha farkettim. Aksam saatlerinde lenfbezleri ayni gunun sabahina gore biraz daha kucuk oluyor. Belki de gece uyku halinde cay icilmedigi icin sabah hafif sisiyor ama genel olarak her aksam bir onceki aksama gore kuculmus oluyor. Bu degisim cok az olsa da hissediliyor.

  • Ali A04-12-2016

   12 Ayrica belirtmek isterim ki ben kullanim esnasinda arada bir normal cay icerken yada kahve icerken seker bile kullandim. Hemen hemen her gun de et yedim yagli yada yagsiz farketmeksizin. Bunlara ragmen faydasini gordum bu otun. Her yazilana inanmamanizi tavsiye ediyorum. Ben kaynatip ictim mesela zararini gordum ama demleyince faydasini gordum simdiye kadar oda 10 gun icinde.

  • Ali A04-12-2016

   13 Bitkinin en faydalisi temmuz-agustos aylarinda oluyor bu bir gercek fakat obur aylarda toplanan fayda etmiyor dedikleri buyuk bir yalan. Saticilar malini satmak icin bunu soyluyorlar inanmayin. Ben arastirmalarda okuduguma gore eylul ekim de toplanan ottan da fayda gorursunuz fakat biraz daha fazla katmaniz lazim cayi demlerken. Her sitede okudugun yorumlarin yarisi saticilarin reklami. Kendileri kullanmadan bide nasil kullanacaginizi anlatmaya kalkiyorlar. Hayatiniz onlar icin bir hic. Birkac tutam ot icin 50 lira istiyorlarmis. Dagda bir suru var halbuki..

 • Nüket Dokuz29-11-2016

  Babam akciğer ca 3. Kemoterapisini aldı Aralık başında pet e (kanser tarama testi) girecek. Umuyorum gerilemeye başlamıştır. Bu ot dan bende istiyorum. Yazılanları okudum.. kemoterapi ile zararı olurmu? Endişem var. Ümit etmektan başka çarem yok. Herkese dua ediyorum.Allah hastalara şifa yakınlarına kolaylık versin.

  • Omer Bandir26-12-2016

   Nüket abim Sen bu otu kemoterapiden sonra kullan ve internet uzerinden bu otu alma ben

 • Pinar Adak27-11-2016

  Eylul ayindan bu yana kullananlar var aramizda.sonuclari bizimle paylassalar cok iyi olurdu.bizde 10 gundur 1,5 lt. De kaynatip iciyoruz.ondan once 4-5 gun yarim litreyle baslamistik

 • Esat Kara25-11-2016

  Öncelikle herkese acil şifalar bu kanser otu dediğimiz bitkiyi tedarik edebileceğim bi irtibat numarası yada facebook adersı olan varmı elinde??

 • Serkan bey bende geven kökünü kullanmayın sadece suyu kulanın çok fayda görürsünüz insalah benim kızım 1 kilo içemedi sadece 2 bardak içe bildi anneniz 1 kilo içer se insalah dahada fayda görür tel 05324935834

 • Serkan bey annenize sudan başka birşey vermeyin benim kızımda aynı asalımdandı cokseydenedimdek sudan fayda korktuk rabbim yardım cisi olsun

 • Serkan bey bence annenize sudan başka birşey vermeyin ben çok şey denedim sadece bundan fayda gördük Benim kim da aynı hastalık di rektum ca tel 05324935834

 • Benim kızım 4 yıl önce amaliyatı oldu kalın bağırsak altılar kemoterapi oldu 4 yıl önce yeniden çoksatar polip olmuştu 21 gün kulandı kolonoskopi oldu yüzde doksan polipleri yok olmuş dedi dokdoru

 • Ben sitedeki yorumları hep okudum kemoderapiylede iciliyomus

 • Bağırsakta çok sayıda polipler vardı 20 gün kullandı kolonoskopi oldu %90 azalmış dedi doktor

  • Pinar Adak20-11-2016

   Masallah .darisi basimiza

  • Bahar Can20-11-2016

   Kadire hanım gemiş olsun. Hasta kemoterapi de görüyor muydu ?

  • Bahar Can20-11-2016

   Kadriye hanım Geçmiş olsun. Hastanız aynı zamada kemoterpi alıyor muydu? Bizim hastamız kemoterapi alıyor aynı anda çayı içme konusunda şüphelerimiz var aydınlatırsanız çok memnun olurum

 • ercan şimşek18-11-2016

  ben bu ottan almak için 1.5 ay önce akhisara gittim. Lütfü amca ile evinin çıkışında ayak üstü bilgi aldık, kendisinde artık ot olmadığını söyledi. otu, türbenin yakınında bir amcadan demeti 25tlden satın aldık. (artık ticareti oluşmuş) Türbede bulunan sanırım Hasan amcanın oğlu olan kiişide bize detaylı anlattı nasıl kullanıcağını, zaten o kadar çok kişi geliyor ki bir kağıda nasıl kulllanılacğını yazıp çoğaltmışlar gelenlere veriyolar..

  • ercan şimşek21-11-2016

   Hayati Bey, otu kendim için değil prostat kanseri olan bi yakınım için aldık. hormon tedavisi görüyor ve bu otu almadan önceki kontrollerde doktor " değerlerde kötüleşme var, eğer böyle devam ederse kemoterapiye başlıyacağız" dedi. bizde bu otun haberini okumuştuk tam o dönemde.. kontrollerden önce 10 gün kullandı hasta bu otu, ve kontrollerde değerlerde iyileşme olduğu görüldü ve doktor kemoterapiye gerek olmadığını aynı tedaviye devam edeceklerini söyledi. bu kontrol ekim ayındaydı, bu ayki kontrollerde değerlerde daha da bi iyileşme görüldü. yani kısaca söyleyeceğim biz şuana kadar kesinlikle faydasını gördük ve Allah'a dua ediyoruz aynı şekilde faydasının devam etmesi için..

 • Benim.kızım kullandı faydasını gördük ilacın hicbir yan etkisi yok herkesin kullanmasını tavsiye ediyorum

  • Bahar Can20-11-2016

   Kadriye hanım geçmiş olsun. Hasta kemoterpi alıyormuydu. Bizde hastamız için bu oto başladık. 10 gün kullanıp 1 hafta ara versek ve akabinde tekrar 10 gün kullanırsak şifası olur mu?

  • Bağırsakta çok sayıda polip vardı 20 gün kullandı gittik doktoru %90 temizlendiğini söyledi %10 da daha çok küçük eriyebilir dedi

 • aysun yılmaz19-10-2016

  kemoterapi alırken de kullanılabilir mi bu ot ?

  • AHMET YEŞİLDERE20-10-2016

   Biz doktora sorduk kemoterapi ile hiç bir şey kullanılmayacak bizim verdiğimiz ilaç vb. şeyler haricinde dedi. Ama sitelerden okuduğum kadarıyla kullanan varmış. Biz risk almadık kullanmadık otu

 • kübra gürbüz18-10-2016

  bu otu sadece kanser hastalarımı kullanmalı.tedbir amaçlı olarak hasta olmayanlarda kullanırsa yan etkisi veya baska zararı olur mu acaba.

 • kübra gürbüz18-10-2016

  bu otu yalnızca kanser hastası olanlar mı kullanmalı.hasta olmayanlar kullanırsa herhangi bir sakıncası olur mu acaba.

 • hidayet demurtas09-10-2016

  Arkadaşlar ben manisa akhisarda oturuyorum dışarda uzak olan arkadaşlar temin edebilirim arayın yardimci olayım 05367437140

 • Sibel Yakamoz06-10-2016

  Merhabalar size nasıl ulaşabilirim acil

 • ismail Eryılmaz03-10-2016

  Arkadaşlar merhaba, Ben Antalya'da yaşıyorum. ileri derecede pankreas kanseri olan bir yakınımız için bu araştırırken, evimin çok yakınında yetiştiğini keşfettim. Bu otu temin etmek isteyipte bulamayanlara yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Bana bu numaradan ulaşabilirsiniz. Bu arada bunu hiçbir maddi karşılık beklemeksizin yapmak istediğimi de belirtmek isterim.

 • Site Yönetimi29-09-2016

  Merhaba Sayın Takipçilerimiz. En Yeni Yorumlar En Üstte Görünecek Şekilde Yeniden Kodlamada Düzenleme Yapılmıştır. Hayırlı Olsun.

 • Ayse Yildirim23-09-2016

  Fatih bey Banda telefonnumara yazabilirmisiniz lutfen. babamda kanser var ve hollandada yasiyoruz oraya hemen gelebiliriz o otan varsa. yazliklari var Akcayda lutfen bana mail atabilirmisiniz.

 • Aysel Sancak08-09-2016

  Ben 20 gündür kullanıyorum karaciğerimde metastaz var iştahımı açtı kendimi iyi hissediyorum ,otu temin etme imkanı olan herkes kullanabilir hiç bir yan etki görmedik.

 • bülent kaynarca20-08-2016

  Merhabalar, Benim de bir yakınım kansere yakalandı ve Rabbim kulu kula sebep kılarmış, Akhisardaki bir arkadaşım sayesinde bu otu kullandık ve çok şükür iyiye doğru gidiyor. Sebep bu ot mudur yoksa tedavi mi bilemiyorum, ama biz bu ota bağlıyoruz.Çünkü kullanımdan itibaren değişikliği farkettik. .Bence sizlerde umudunuzu kaybetmeyin.Rabbim tüm hastalara yardımcı olsun.Bu konuda sorusu plan arkadaşlara yardımcı olabileceğimi sanıyorum. Saygılarımla Bülent Kaynarca... kaynarca035@gmail.com

 • MERT ERTÜRK16-08-2016

  ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE TUM HASTALARIMIZA ACIL ŞIFALAR DILERIM .UMARIM BU HASTALIĞI HERKES YENER VE SAGLIGINA KAVUSUR. BENIM YENGEMDE MEME KANSERI VE INANIN BU OTU KULLANDIKTAN SONRA HASTALIGINDA BUYUK BIR GERILEME OLDU.LUTFU AMCADAN ALLAH RAZI OLSUN BIZE BU OTU GONDERENDEN ALLAH RAZI OLSUN.BILGI ALMAK ISTEYEN VARSA ARAYABILIR TELIM.0507 725 8590.....ACIL SIFALAR DILERIM

 • Fatih Ocaktan09-08-2016

  Bende bu otları Balıkesir Altınoluk Kaz Dağlarında buldum.

  • Ayse Yildirim23-09-2016

   Banada bi telefonnumara gonderbilirmisniz lutfen babam icin hollandada yaziyoruz yardimci olabilirmi biri burdan.

 • Fatih Ocaktan09-08-2016

  Bizde kullanalı 2-3 hafta oldu insallah faydasini goruruz otu bende iyice taniyorum bilmiyenlere yardimci olurum ben Balıkesirdeyim Balıkesirde olanlara bu ottan verebilirim elimde var .