Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Menüler

Anasayfa » Menüler
HASRET EKİCİ

HASRET EKİCİ

Pizzalı Kahvaltı Menüsü

0 0 0 647
sinem aşık

sinem aşık

Akşam Çayı Menüsü

0 0 0 1128
elmas karaca

elmas karaca

İlk İftar Menüsü

0 0 0 920
SERPİL KÖYSÜREN

SERPİL KÖYSÜREN

Ramazan'dan Evvel Son Öğle Yem..

0 0 0 727
Seren Güngör

Seren Güngör

Hamsili Özel Menü

0 0 0 460
Seviye Ünlü

Seviye Ünlü

Gün Toplanması Menüsü

0 0 0 576

Her kadın için yemek menülerinin önemi büyüktür. Öyle ki bu ister ailesi için isterse de akşam adına misafir olarak gelecek olan insanlar adına yemek hazırlamak başlı başına bir zorluktur. Bu yüzden yemek menüleri hanımların bir nevi kurtarıcısı olur. Sonuçta artık kadınların çoğu doğum...

Devamını Göster

Her kadın için yemek menülerinin önemi büyüktür. Öyle ki bu ister ailesi için isterse de akşam adına misafir olarak gelecek olan insanlar adına yemek hazırlamak başlı başına bir zorluktur. Bu yüzden yemek menüleri hanımların bir nevi kurtarıcısı olur. Sonuçta artık kadınların çoğu doğum haricinde farklı işlerde çalışıyor ve bu yüzden eve ancak akşam saatlerinde gelebiliyor. Bu da eve gelindiği zaman hemen ne yapılacağının aslında aklıda olması gerektiğini gösteriyor.
 
Bu bazen kendi bildiği yemek menüleri oluyor bazen yakın akrabalardan alınan fikirler oluyor bazen de internetten alınan keyifli yemek tarifleri içinden her hangi biri olur. Özellikle de son yazılan, yani internetten farklı yemek menüleri bulmak artık çok kolay. Birçok değişik yemek siteleri her gün sürekli olarak günün yemeğini ya da misafirler için ne yapılabilir ve hatta ne tür pratik yenmekler yapılabilir her birini ana sayfalarında yayınlarlar. Bu da çoğu zaman hanımlar için bulunmaz bir nimet anlamı taşır.
 
Yoğun Tempo İçinde Kolay Menüler:
 
Ne de olsa birçok kadın yoğun bir iş temposu geçirirken, birden fazla yaramaz çocuğu olan bazı kadınlar da evde onlarla uğraşmaktan ne yemek yapacağını düşünmeye fırsat bile bulamıyorlar. Örneğin bunun için bir yemek menüsü vermek gerekirse, güzel bir domates çorbası, yanına fırında tavuk ve yine ek olarak pirinç pilavı ile tatlı olarak da sütlaç eve aç gelen eş ve çocuklar için güzel bir menü olabilir. Bir başka günlük yemek menüsü olarak fırında patlıcan yemeği, lezzetli bir bulgur pilavı ve yanına da görsel olarak da doyuran bir çoban salata harika gider.
 
Bir de yoğun hanımlar için bir menü vermek gerekirse; onlar için bazen soslu bir makarna çeşidi, keyfe göre güzel bir çorba ve yine keyfe göre güzel bir salata çeşidi günü kurtarabilir. Ayrıca internet sitelerinden resimli yemek menüleri içinden en uygun olanı görsel olarak bakıp beğendikten sonra da akşam için yapılabilir. Özellikle de bu, akşam yemeğine gelecek olan misafirler adına internetten görsel olarak bakılarak bir masa üzerinde hangi yemek çeşitleri var görülüp kolayca evde uygulanabilir. Sonuçta bir kadın için misafir ağırlarken yemek çeşidinden çok, o yemeğin tadının güzel olup olmadığı daha önemlidir. Yani misafirler ağız tadı olarak en iyi şekilde ağırlanmalıdır.
 
Farklı Yemek Menüleri:
 
Hem pratik yemek menüleri hem de daha farklı günler için değişik yemek çeşitlerinin bulunabileceği bu sonsuz dünyada hanımlar istedikleri destekleri kolay bir şekilde elde ederler. Bunun yanında eğer bir kadın için her gün yemek sorunu açısından internette de devamlı olarak yemek menülerine bakmak istemiyorsa, o zaman kendisine haftalık ya da aylık bir yemek menü programı yapabilir. Bu program içinde her gün için ne yemek yapacağını yazarak ertesi gün ve hatta diğer günler hiç zorluk çekmeden yemek hazırlanabilir.
 
Üstelik bu program içine internetten bulacağı birçok yemeği de katarak her gün farklı bir yemeği çocuklarına ve eşine sunabilir. İster kolay yemek menüleri isterse de zor olan yani ağır yemekler de internet aracılığı ile bulunabilir ve misafirler ya da aileye sunulabilir.

Devamını Gizle