Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Pizzalı Kahvaltı Menüsü

Anasayfa » Kahvaltı Menüleri » Pizzalı Kahvaltı Menüsü

Ramazan’ı yeni atlattığımızdan mıdır nedir bilmem ama kahvaltılar bana ayrı bir tatlı geliyor. Yediğimden içtiğimden özel bir keyif aldığımı söyleyebilirim. Normalde öyle çok ta özenmediğim kahvaltı sofrasına dün oldukça fazla özendim, bezendim. Hatta ve hatta internette akşamından yarım saat kadar kahvaltı menüsü araştırdım desem yalan olmaz. O siteden bu siteden derken kendime bir menü kombini oluşturdum. İşte bu da benim ortaya karışık menüm:

Kekikli Zeytinyağı
2 Farklı Zeytin Tabağı (bir tanesi Limonlu Seferihisar Yeşil Zeytini, diğeri ise Yağlı Sele Zeytin)
Tahinli Susamlı Haşhaşlı Kek
Patatesli Rulo Börek
Reçel Tabağı (Ayva ve Kayısı Marmelatı ile Gül ve Böğürtlen Reçeli)
Peynir Tabağı
Patatesli Kahvaltı Pizzası 
Meyve Tabağı

Menüdeki bazı kahvaltılıklar zaten evde vardı. Bazılarını da bizim ufaklığı markete göndererek temin ettim. Yani öyle bazı yerlerde gördüğünüz hazırlaması ve bulması imkansız malzemeler yoktu menümde. Hepsi de gayet kolay temin edilebilir. Bir ara bir yerde okumuştum. Eleman şöyle diyordu: “Tarifin malzemelerini aşçı bir söyledi, benim elimde bir tek tavayla tahta kaşık vardı.” Ama benim menüdeki lezzetler kolay bulunabilir. Afiyet olsun hanımlar…

Sende Fotoğraflarını Ekle

Pizzalı Kahvaltı Menüsü İçin Yorumlar - 0: