Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Sütlü Tatlılar

Anasayfa » Sütlü Tatlılar
Han aktar Ayhan

Han aktar Ayhan

Kolay Profiterol Tarifi

0 0 0 248
eylul kara

eylul kara

Sade Muhallebi Tarifi

0 0 0 249
şahin parlak

şahin parlak

Muzlu Gofretli Sütlü Tarifi

0 0 0 176
Gonca Gündoğdu

Gonca Gündoğdu

Klasik Sütlaç Tarifi

0 0 0 355
feride öcal

feride öcal

4 Kişilik Sütlaç Tarifi

0 0 0 2245
Alican Demirbag

Alican Demirbag

Güllaç Tarifi

0 0 0 588
Nezihe Apaydın neziheayyildizapay

Nezihe Apaydın neziheayyildizapay

Çikolata Soslu Vanilyalı Puding Ta..

0 0 0 640
Mustafa Asım Yaylakaşı

Mustafa Asım Yaylakaşı

Çikolatalı Dondurma Tarifi

0 0 0 477
serap dundar gunduz

serap dundar gunduz

Franbuaz Soslu Panna Cotta Tarifi..

0 0 0 499
yusuf şahin kaya

yusuf şahin kaya

Fırın Sütlaç Tarifi

0 0 0 486
Elif Akyürek

Elif Akyürek

Negrolu Kahveli Parfe Tarifi

0 0 0 1626
Berivan Yılmaz

Berivan Yılmaz

Çilekli Parfe Tarifi

0 0 0 920
ercan şimşek

ercan şimşek

Profiterol Topları Tarifi

0 0 0 337
Fatma tosun

Fatma tosun

İki Renkli Kup Tarifi

1 1 1 206
selma yildiz

selma yildiz

Fırında Sütlaç Tarifi

1 0 0 604
Han aktar Ayhan

Han aktar Ayhan

Limonlu Sütlaç Tarifi

0 0 0 540
Abdulkadir Onkun

Abdulkadir Onkun

Bisküvili Muhallebi Tarifi

0 0 0 642

Herkesin damak tadı olarak sevdiği şey en fazla tatlı ve tatlı çeşitleridir. Hem sağlıklı hem de eğlenceli yemek türüdür. Örneğin çikolatalı tatlılar, sütlü tatlılar ya da şerbetli tatlılar da bunların arasındadır. Tabii şerbetli tatlıların en fazla yendikleri dönemler genel olarak bayramlar...

Devamını Göster

Herkesin damak tadı olarak sevdiği şey en fazla tatlı ve tatlı çeşitleridir. Hem sağlıklı hem de eğlenceli yemek türüdür. Örneğin çikolatalı tatlılar, sütlü tatlılar ya da şerbetli tatlılar da bunların arasındadır. Tabii şerbetli tatlıların en fazla yendikleri dönemler genel olarak bayramlar olur ve baklava ve benzeri gibi birçok farklı tatlı türleri sofraları süsler. Bunun yanında çikolatalı tatlılar ise her zaman hiçbir gerekçe olmadan yenebilen tatlılar arasındadır ama daha çok doğum günleri ve benzeri özel günlerde daha çok tüketilir. Hatta bir kız isteme merasiminde bile erkek tarafı çikolata götürür. Sütlü tatlılar ise özellikle de misafirler geldiğinde ya da akşam yemeklerinde aileye veya yine akşam için gelen misafirler adına birbirinden farklı tatlarıyla sunulabilirler.
 
Birbirinden Farklı Sütlü Tatlı Tarifleri:
 
Tabii birçok farklı sütlü tatlı tarifleri bulunmaktadır. Üstelik bu tarifleri birçok hanım internet üzerinden araştırarak da bulur ve farklı çeşitlerini hem çocuklarına hem de ailesine sunar. Bu sütlü tatlı çeşitleri için bazı örnekler vermek gerekirse, mesela güllaç herkesin beğendiği ve sürekli olarak yaptıkları tatlılar arasındadır. Ayrıca üzerini kiraz ile de süsleyerek misafirleri sunulur. Bir diğer yandan fırında sütlaç tatlısı herkesin ağız tadı için ortak bir tatlıdır.
 
Çok kolay yapılan bu tatlının hem görsel hem de yazılı olarak püf noktalarını almak adına sütlü tatlı tarifi olarak site içerisinde bulmak mümkündür. Aynı zamanda sütlü irmik tatlısı ve farklı şekillerde sunulabilen sütlaç en sevilen tatlılar arasında yerini almıştır. Her türlü sütlü tatlı ya da benzeri tatlıların tariflerine ulaşmak için site içerisinde hangisi yapılmak isteniyorsa onun malzemelerini öğrenerek hem aileye hem de misafirlere harika bir tatlı menüsü sunulabilir.
 
Zamanı Olmayan Hanımlar İçin Fırsat:
 
Tabii tüm bu tatlı çeşitlerini yapabilmek için birçok hanımın yeteri kadar zamanı yoktur. Ne de olsa çoğu kadın artık yoğun iş hayatına sahip ve ancak eve geldiği zaman ailesine yemek yapabilecek fırsatı bulabiliyor. Bir diğer taraftan tabii sadece bu tür kadınlar değil, aynı zamanda birden fazla, üstelik yaramaz çocuklara sahip olan birçok hanım da bu tür tatlıları yapabilmek için uygun zamanı zor buluyor. Bu yüzden her türlü tatlıyı örneğin resimli sütlü tatlı tarifleri ile internet sitesinden kolay bir şekilde hem yazılı hem de görsel olarak birbirinden farklı tatlı çeşitlerini öğrenerek güzel bir sunum yapılabilir.
 
Tabii bunun yanında bir de gelen misafirlerine farklı sütlü tatlı tarifleri yapmak isteyen hanımlar vardık ki bunun için de en doğru tercih birbirinden zengin tatlı tariflerinin sunulduğu siteden edinmektir.
 
Örneğin kadayıflı irmik tatlısı ya da cevizlik kadayıflı muhallebi hem görsel olarak zengin bir görünüm verir hem de farklı bir tat sunumu yapılabilir. Yani eğer sütlü tatlı nasıl yapılır diye soruluyor ise o zaman sayısız çeşit bulunan internet sitesinde tüm örneklere ulaşmak mümkündür. Birçok farklı tatlı çeşitleri her gün sayısız derecede tükendiği için özellikle de çocuklu ve eşli hanımlar için sürekli olarak tatlı yapmak mecburiyetinde olduklarından dolayı en büyük yardımcıları aslına bakılırsa internettir ve buradan keyifli yemek tarifleri ile birbirinden farklı yemek çeşitleri ve tatlı tariflerini bulması oldukça kolaydır.

Devamını Gizle