Hemen Üye Ol. Favori Tariflerini Seç, Sende Yemek Tarifi Ekle, Sevdiğin Yazarları Takip Et, Keyifli Yemek Tarifleri Ailesine Katıl.

Yönetimden Duyurular

Anasayfa » Yönetimden Duyurular

Artık ister günlük isterse de diğer günler için ne yemek yapmam gerekir acaba telaşına son. Birbirinden farklı yemek çeşitleri site üzerinden duyurular eşliğinde en güncel yemek çeşitlerine ulaşmak mümkün. Hem çalışan hanımların hem de evde biraz bile oturma imkânı vermeyen yaramaz çocuklarla...

Devamını Göster

Artık ister günlük isterse de diğer günler için ne yemek yapmam gerekir acaba telaşına son. Birbirinden farklı yemek çeşitleri site üzerinden duyurular eşliğinde en güncel yemek çeşitlerine ulaşmak mümkün. Hem çalışan hanımların hem de evde biraz bile oturma imkânı vermeyen yaramaz çocuklarla uğraşan hanımların bir de ne yapacağını düşünmesine gerek kalmadı.
 
İster ana yemek çeşitleri ister birbirinden değişik aperatif menüler isterse de tatlı ve salata çeşitleri içinden her gün için ya da gelen misafirler adına o gün için en uygun menüyü hazırlamak mümkün. Üstelik bir menü seçip de aynısını uygulama gibi bir zorunlulukta yok. Birçok farklı yemek menüsü içindeki bazılarının arasından ana yemek bazılarından ise aperatif yiyecekler ya da tatlı ve salata çeşitleri alınarak farklı bir kombin yapılabilir ve hoş bir öğle ya da akşam menüsü hazırlanabilir.
 
Farklı Menü Çeşitleri duyuruları:
 
Üstelik her gün ya da arada bir gelen yönetimden duyurular ile farklı menü çeşitlerinden ilk haberdar olmak da mümkün. Bu sonsuz internet dünyası üzerinde ülkenin her bir köşesindeki illerinde bulunan birçok hanımın sitede yazılı olarak iterse de video çekerek site üzerinde koyduğu yemek çeşitleri içinden keyfe göre ya da bir bayanın kendi zevkin adına istediği menüyü seçerek ailesine veya gelecek olan misafirler adına yemek seçmesi mümkündür.
 
Üstelik belki de misafirler baya bir fazla olacaktır ve bu da fazla yemek yapmayı gerektirecektir. İşte bu noktada yemek tariflerine bakılırken hangi menünün kaç kişi için yapılacağının yanında yazması ile yemeğin ne kadar kişilik olacağını kestirmek mümkündür. Elbette gelen her hangi bir misafir ya da misafirlere menü hazırlarken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de, hazırlanacak olan menünün birbirine uyumudur. Bu tıpkı giyim için alınan bir ayakkabı ile bir çanta ya da elbisenin tam bir uyum içinde olması gerektiğine benzer.
 
İstenilen Bir Menü Seçilebilir:
 
Bunu için de site üzerinde hazırlanmış menüler içinden her hangi birini tam olarak seçmek hem ağız tadı için hem de görüntü olarak, gelen misafirlerden tam not almak adına önemli bir husustur. Ne de olsa bir hanım için her ne kadar yemeği tadının beğenilmesi her şeyin üstünde gibi görünse de, aynı zamanda o yemeğin hem sofradaki görüntüsü, hem de birbirlerine olan uyumları oldukça önemlidir. Ana yemeğin yanında yapılacak diğer yemek ve aperatif yiyecekler ile salata ve tatlı çeşidi doğru seçim olmalıdır.
 
Örneğin bir ıspanak çorbası yanında aperatif olarak zeytinyağı yaprak sarma, güzel bir karışık salata, tatlı olarak hoş bir kuru kayısı hoşafı ve ana yemek olarak da fırında patates hindi ile garnitürlü pilav sayesinde 8 ya da 10 kişilik harika bir uyum sağlamış güzel bir menü sunulabilir. 
 
Ayrıca site üzerinden bu gibi güzel menüleri ve keyifli yemek tarifleri yöneticilerinden duyurular alarak her gün için farklı menülerle masaları şenlendirmek mümkün. İster yoğun bir çalışma hayatında olan hanımlar isterse de çok çocuklu hanımlar birçok faklı menü çeşitlerinin yazılı ya da videolu anlatımları sayesinde güzel bir menü hazırlayabilirler.

Devamını Gizle